Meie majakomplekti kuuluvad nii kandvad kui ka mittekandvad siseseinad ning korter- või ridaelamute puhul korteritevahelised seinad. Lisaks ruumide üksteisest eraldamisele on siseseinte eesmärgiks kogu majale jäikuse andmine – ühendades siseseinad välisseinte ja vahelagedega, millele mõjuvad tuulekoormused, tagatakse hoone stabiilsus.

Meie standardiks on kasutada kõikides kandvates ja mittekandvates siseseintes pealmise kipsplaadi kihi all jäigastavat puitlaast- või OSB plaati. Lisaks hoone jäikuse tagamisele parandab puitlaastplaadi kasutamine ruumide vahelist helikindlust ning võimaldab seintele riiulite, kappide või muude koormuste kinnitamist. Kõik siseseinad täidetakse isolatsioonimaterjaliga, milleks tavaliselt on klaasvill, mis omakorda tõstab ruumidevahelist helikindlust.
Niisketes ruumides kaetakse seinad spetsiaalselt niiskete ruumide jaoks mõeldud orgaaniliste ainete vaba komposiitplaadiga (näieks Glasroc GHOE), millele hiljem ehitusplatsil – enne keraamilise plaadi paigaldamist – tehakse hüdroisolatsioon.