Kui palju maja maksab?
Täiesti mõistetav, et see on kõige huvitavam küsimus, aga kahjuks pole sellele ühest vastust. Kuna majad on väga erineva arhitektuurse ja konstruktiivse lahendusega – viimane sõltub nii maja arhitektuurist kui ka krundi asukohast (asukohamaast) tulenevatest lume- ja tuulekoormustest, siis ei saa välja tuua keskmist hinda 1 m² kohta.

Mida hind sisaldab?
Meie pakkumine sisaldab minimaalselt elementmaja komplekti, sh avatäiteid ehk uksi-aknaid. Vastavalt küsitule võib pakkumises olla ka välisvooder, samuti katusekate, vihmaveesüsteemid ning terrassi materjalid.
Koostame täpse hinnapakkumise, mis tehakse vastavalt kliendi poolt esitatud arhitektuursete jooniste põhjal koostatud kalkulatsioonile.
Hinnapakkumise koostamisele kulub üks kuni kaks nädalat sõltuvalt maja keerukusest ja hetkel laual olevate hinnapäringute üldisest mahust.

Millised on maksetingimused?
Ettemaks on 30% lepingu summast. Kliendi soovil väljastab majatehase pank kliendile ettemaksu garantii. Loe täpsemalt…

Kui pikk on tarneaeg? Kaua võtab aega kogu protsess?
Et paremini kirjeldada kogu protsessi krundi hankimisest maja valmimiseni, oleme kokku pannud väikese selgitustega pildigalerii. Ligikaudse ajana ehitusloa saamisest kuni montaaži alguseni – juhul, kui ei esine ootamatuid tõrkeid – võib välja pakkuda ca 60 päeva pikkust perioodi. Montaaži algusest kuni maja valmimiseni läheb veel ligikaudu 100 päeva. Loe täpsemalt…

Milline on kvaliteet?
Kõik majakomplekti detailid toodame tehase sisetingimustes, kus rakendame dokumenteeritud kvaliteedikontrolli. Tehaselise tootmisega kindlustame elementide ja konstruktsioonide suure täpsuse ning tehniliselt korrektse teostuse. Tootmises kasutame materjale, millel on CE-märgis või SINTEFi sertifikaat. Oma töös rakendame kvaliteedijuhtimise standardi ISO 9001 põhimõtteid.
Meie eesmärk on 2021. a. jooksul saada ETA (European Technical Approval ehk Euroopa tehniline tunnustus) vastavussertifikaat.

Milline on garantii?
Anname oma tootele viieaastase garantii. Samuti annavad akende ja uste tootjad oma toodetele viieaastase kvaliteedigarantii.

Kas pakute ka elementmaja püstitust, sh „võtmed kätte“ teenust?
Jah, majakomplekti montaažitöid teostame kas oma jõududega või kasutame selleks spetsialiseerunud alltöövõtjaid. Montaažitöödel alltöövõtjate kasutamise korral kanname kliendi ees vastutust meie.

Miks just Profab Houses?
Meil on elementmajade tootmises pikaajaline kogemus – üle kolmekümne aasta, mis on pikim Eestis.

Kogu protsessi vältel suhtleme kliendiga personaalselt ning lahendame operatiivselt tekkivaid probleeme.

Meie hinnapakkumised on väga täpsed.

Peame kinni tähtaegadest.

Meile meeldivad keerulised ülesanded ja me lahendame neid hästi.

Meie garantii kehtib tegelikult ka.